משלוח חינם בקניה ב-400₪ ומעלה

סטודיו לתכשיטים עבודת יד

ברוכות הבאות לג׳וליס!

קוראים לי גאולה, אבל בתיכון כולם קראו לי ג’וליס כינוי החיבה מהתיכון הפך לשם המותג וגם לשם השני שלי. אני אמא, רעיה, בת, אחות, חברה וגם צורפת. בסטודיו אני מעצבת ויוצרת את קולקציות התכשיטים המתחדשות שלי, יחד עם תכשיטים מעוצבים בעבודת יד לפי דרישה. אני צורפת וגמולוגית מומחית, שלא מפסיקה ללמוד ולהתמקצע במלאכת הצורפות כבר שנים ארוכות. כששואלים אותי מה יש ללמוד כל כך הרבה, אני מסבירה שמדובר באמנות בת אלפי שנים שהתפתחה במקביל באזורים שונים וממשיכה להתחדש ללא הרף, ובאמת שאין גבול לכמה שאפשר ללמוד אותה. הרצון שלי לדעת עוד ועוד וליישם את הידע שרכשתי באמצעות התכשיטים שאני יוצרת, מניע אותי קדימה. ברגע שאני לומדת טכניקה חדשה אני לא יכולה להתאפק וכבר רוצה לרוץ לסטודיו לנסות אותה בעצמי.
טבעת זולטה - מוצר

צורף צריך ויודע להשתמש במגוון חומרים

טבעת זולטה - מוצר

צורף צריך ויודע להשתמש במגוון חומרים

מתכות שונות, אבנים ויהלומים, וגם אני יוצרת בכולם. אבל באופן אישי אני הכי אוהבת את הזהב, הוא חומר יפהפה ונצחי. אני מסיימת לצרוף תכשיט ויודעת שעוד עשר או מאה שנים הוא עדיין יראה אותו הדבר, כמו ביום שהוא יצא מהסטודיו שלי. הידיעה הזו שהתכשיט ימשיך איתכן דורות וילווה אתכן שווה לי כל גרם וגרם מהחומר המופלא והיקר הזה.
למרות שאני גמולוגית (מומחית ליהלומים ואבני חן) ומומחית לזהב (לא מעט צורפים מתקשרים אלי להתייעץ, כן כן) אני מקפידה לייצר עבורכן גם תכשיטים שתג המחיר שלהם מאפשר להתחדש באופן תדיר. בנוסף לתכשיטי הזהב אני יוצרת תכשיטי פליז מהממים מצופים בזהב 14K. התכשיטים המצופים בזהב מאפשרים לכן לקנות, להתחדש ולהחליף את העגילים הצמידים והשרשראות כשאתן מרגישות שבא לכן משהו חדש ושונה.

״הידיעה הזו שהתכשיט ימשיך איתכן דורות וילווה אתכן שווה לי כל גרם וגרם מהחומר המופלא והיקר הזה.״
״הידיעה הזו שהתכשיט ימשיך איתכן דורות וילווה אתכן שווה לי כל גרם וגרם מהחומר המופלא והיקר הזה.״

״בחרתי לי מקצוע מואר. אני מלווה המון תהליכים מרגשים ביום יום שלי, וכל כך אוהבת להיות חלק מהשמחות שלכן. חתונות, לידות ואפילו הצעות נישואין שאני שותפה להן מרגע התכנון.״

בחרתי לי מקצוע מואר. אני מלווה המון תהליכים מרגשים ביום יום שלי, וכל כך אוהבת להיות חלק מהשמחות שלכן. חתונות, לידות ואפילו הצעות נישואין שאני שותפה להן מרגע התכנון. אני מרגישה חלק מהרגעים הגדולים האלה, ולפעמים כבר לא יכולה לחכות להגיד מזל טוב עד שהתכשיטים יגיעו ליעדם ויעשו את תפקידם.

גם המשפחה שלי שותפה מלאה ליצירה הזו שנקראת ג’וליס, כל אחד בדרך שלו. בעלי ישראל בנה לי את הסטודיו בעשר אצבעות כשהילדים שלנו מתרוצצים מסביב. היום אני יכולה לספר שהם כבר מכירים כל פינה בסטודיו, ומשתתפים ביצירה ובניהול העסק בדרכם שלהם.

אני מזמינה אתכן להיכנס, לשוטט בין התכשיטים והקולקציות ולבחור לכן את הג’וליסים שישמחו אתכן. אני יכולה להבטיח שתמצאו כאן תכשיטים מיוחדים, כאלה שלא תמצאו בכל מקום.

אני כאן לשאלות, התייעצויות והזמנות אישיות ומיוחדות.

עגילי דהבו – פודרה - מוצר
עבודת יד מהלב שלי, אל השמחה שלכן-ג׳וליס